Näinpäs viimein Provinssirockissa tehdyn Paha ihminen-videon. Video oli tosi upea ja Tonilla oli kiva paita! Minulla heräsi kysymys että kuka se kolmas kalju hyyppä siellä lavalla oli????? :o
Sekin soitti kai bassoa en oo ihan varma
Samin mä kyllä tunnistin :D
Eikös se kolmas jannu soittanut keeppareita.
Viisaus ei asu meissä on kyä parempi. Ei toi oikee iskeny muiden ku viittojien osalta. Ja sen ihme tanssin ois voinu jättää kokonaa pois. Ei näin..
niin soittikin. Se tanssi oli jotenkin outo. Miustakin se viittojien työ oli tosi hianoa eikä varmaan ihan helppoo varsinkin nopeemmissa kohdissa. 8-)
Hei se tanssihan on ihan paras:D
Toi video on muutenkin aivan loistava. Mä tykkään tuollasist soittovideoista.
Ne viittojat oli hauskoja:D
Kiipparisti on Antti, tuttu ainakin Irinan bändistä & Sarassa joskus soittanut.
Hyvä tyyppi.
hyvä, että tiesit sen tyypin nimen! :D
Nyt miekin tiedän ;D
Mikä tanssi? O_o
Mut joo, Tonin Krueger-paita oli hieno. Otti sen tosin pois kesken keikan, oli kuulemma liia kuuma.
Mä en vaan tykkää soitto/livevideoista, ne on tylsiä. Tää video on tosin poikkeus, mut ihan tasan sen takia et voi ikäänkuin muistella että 'jepjep, tommostahan sielä oli, aika nastaa'. Vaikka voihan sitä muistella juutuupistakin, tosin huonommalla äänellä ja pätkivällä/rakeisella kuvalla.
Bongasin itseni! \o/
Voi tätä onnen päivää -.-'
LainaaMikä tanssi? O_o
No siis se kohta kun Jönde ja Toni heiluu luuttujensa kanssa. Se oli ihan hirveen näköstä.
Tosi siisti video ::)