mitäs mieltä ootte Himistä näin yleensä ja kolahtaako uusi levy Love metal? Ostin levyn ja ainakin nyt se soi mun mankassa säännöllisesti! Hyvä levy! Ja muutenkin tykkään Himistä ja Ville Valo on aivan ihana!!! 
Kommentteja!!

Kommentteja!!
Tämä jakso sallii sinun katsoa tämän jäsenen kaikkia viestejä. Huomaa, että näet vain niiden alueiden viestit, joihin sinulla on nyt pääsy.
Näytä viestit Menu
mun mielestä se on hyvää fiilistelymusaa! siis en mä siittä hirveesti tykkää, mut sitä me aina jossain bileissä kuunnellaan ja hauskaa on!
Ripsipiirakka jotenkin muistuttaa hiukan apulantaa, kait pojat on saanu vaikutteita ku ilmottavat kaikki olevansa apisfaneja. Ripsipiirakan fani mä en ikinä vois olla, mutta kyllä se menee
sanat on vähän....höm
) mm. 
arghh... Ootteks te kuullu sitä uutta sinkkuu "ei heru" tai jotai sinnepäin, siin on kuulemma mukana Ezkimo!!!
onks totta? meinaa mä oon aika järkyttyny, sillä Ezkimo on musta ihan hyvä!
mutta technicolour... ei se oikeen mulle kolahda. Onhan jimi ihan okei ja sillee mut joku siinä jätkässä ärsyttää mua. No kyllä se on ihan kuunneltavaa, mutta itse en välttämättä menisi levyä ostamaan!
Toisaalta itse en ole ikinä diggaillut suosikkia, oli vaan pakko ostaa kun kaikki mainosti uudistunutta suosikkia. Mutta kyllä siinä mun rahat hukkaan meni.
elikkäs mainitkaa vähiten pidetty kappale
tajuukohan tätä nyt kukaan...?
) sitten aloin vähän lukea kaikkii haastatteluja ja kattelin telkusta kaikki ohjelmat missä joku apulanta ihminen vieraili
Ja nyt mä tunnen olevani uskollinen apulanta fani. Ja tonia mä arvostan todella paljon ihmisenä! se on todella fiksu ihminen!!!
en itse valitettavasti omista levyä, missä nuo runot ovat, mutta olen silti kuullut niistä
Iiiiso kiitos sinulle Rautalintu! täytyy käydä tsekkaamassa vaikkapa heti ne runot sieltä apulanta.fi:stä
Mulla on myös se soudtrack, mut sitä ei oo pahemmin tultu kuunneltuu
Lärssi on loistava hahmo
mut mun mielestä on tyhmää kun jostain laulajasta tehdään näyttelijää... tai siis että esim. 8 mail oli mun mielestä aika turha leffa. Jos kerran tehdään artisteista elokuvia, nii tehtäis sitte dokumentti elokuvia, eikä tommosia.... argh!
Eiks kukaan diggaile Kolmiolääkettä? Musta se on loistava
ei kuitenkaan paras, mutta taidampa sanoa että sitä kuuntelen eniten.
jään odottelemaan...
Copyright © 2026 urbankillah visuals. Kaikki oikeudet pidätetään.